10bet bonus

Stávková kancelária 10Bet bola založená v Londýne v roku 2003 a v súčasnosti je držiteľom licencie vo Veľkej Británii a na ostrove Curaçao. Aj napriek trochu rozporuplné začiatky a nie veľmi pozitívne ohlasy zo strany zákazníkov v prvých rokoch svojej činnosti si táto stávková kancelária postupne začína budovať rešpekt a dôveru zákazníkov. 10bet sa zameriava na ázijské handicapy a Over / under stávky, pri ktorých ponúka vysoké kurzy. Veľmi dobré kurzy tu ale nájdete u väčšiny športov a stávkových možností. Momentálne 10Bet tiež ponúka vysoký vstupný bonus, ktorý môže dosiahnuť hodnotu až 200 eur.

Ponuke stávkovej kancelárie 10Bet jednoznačne dominujú futbal a tenis. Vybrať si môžete z viac ako 25 športov a takmer 150 športových líg. Solídne sú pokryté aj ďalšie športy ako basketbal, hádzaná, hokej, rugby a na svoje si prídete aj v prípade, že stávkujete šípky, snooker alebo zámorské športy ako baseball a americký futbal.

U futbalu je vám k dispozícii viac ako 110 svetových líg vrátane 1. a 2. českej futbalovej ligy alebo českého pohára. V priemere tu u populárnych líg nájdete ku každému zápasu 30 až 50 typov stávok, u menej populárnych líg je to okolo 15. Stávky na výsledok stretnutia, ďalej potom ázijské handicapy a Over / Under stávky nájdete pri každom zápase. Okrem nich si však môžete staviť aj na strelcov gólov, dvojitou šancu, presný výsledok, čas strelenia prvého gólu alebo tiež na mužstvo, ktoré strelí prvý alebo posledný gól v zápase.

Ďalším športom, na ktorý je ponúkané veľké množstvo stávok, je tenis. Okrem veľkých turnajov na okruhoch ATP alebo WTA nechýba v ponuke ani menšie challengery. V ponuke okrem stávok na víťaza zápasu opäť nechýba stávky AH a Over / Under stávky.

10bet ponúka konkurencieschopné kurzy u väčšiny stávok. Priemerný payout sa pohybuje okolo 94,5% (hladina kurzov 1,89 – 1,89), čo možno označiť za nadpriemer. U populárnych súťaží, najmä pri futbale, ale častokrát nájdete aj vyššie kurzy o hladine kurzov 1,91 až 1,95. Vysoké stávkové kurzy sú ponúkaný tiež u baseballovej MLB alebo basketbalovej NBA (kurzová hladina 1,92 – 1,92).

Najväčšou slabinou tejto stávkovej kancelárie sú kurzy u futures stávok, ktoré patria skôr k podpriemeru. Pokiaľ ale futures stávky nie sú vaše parketa, potom výšku kurzov ponúkaných u stávkovej kancelárie 10Bet len oceníte.

Maximálna výhra je obmedzená na 100.000 libier alebo ekvivalent v inej mene na jednu udalosť. Maximálny limit na stávku závisí od konkrétnej udalosti, ale u niektorých udalostí môžete vedľa sumy, ktorú chcete staviť vidieť odkaz “Na žiadosť”, vďaka čomu môžete podať aj vyššie stávku, ako je povolené maximum. Po odoslaní bude stávka buď schváliť, alebo dostanete novú ponuku.

Live stávky (stávky v priebehu zápasov) sú tiež jedným z dôvodov, prečo sa oplatí u 10Bet otvoriť účet. Každý mesiac si môžete vybrať z viac ako 8000 športových udalostí. Okrem širokej ponuky športových udalostí máte u každého zápasu k dispozícii slušný rozsah stávkových možností. Najviac stávok je opäť ponúkané na futbal, ale nájdete tu aj live stávky na tenis, basketbal, hokej, hádzanú alebo volejbal.

Ku každému futbalovému zápasu ponúka 10Bet vždy okolo 20+ stávkových možností a okrem klasických typov stávok sú u každého zápasu prítomné Over / Under stávky a samozrejme ázijské handicapy.

Konzola pre live stávkovanie je rýchla a prehľadná. Jedinou nevýhodou je, že momentálne 10Bet momentálne neponúka žiadne priame prenosy a ak tak u live stávkovanie chcete sledovať aj live stream, odporúčame sa poobzerať napríklad u stávkovej kancelárie Bet365.

10bet bonus pre nových hráčov–200 EUR-zaregistrovať sa

Stávková kancelária 10Bet na svojich stránkach sľubuje rýchle a bezpečné vyplácanie výhier prostredníctvom rôznych platobných metód. Tento fakt môžeme len potvrdiť, nakoľko pri výberoch máte pri použití internetových peňaženiek Skrill a Neteller svoje peniaze zvyčajne prevedené do 24 hodín. Nevýhodou je, že všetky výbery s výnimkou WebMoney sú spoplatnené poplatkom vo výške od € 1 do € 6 v závislosti od použitej metódy a taktiež minimálna čiastka pre výber nepatrí práve k najnižším.

Pre vklad na účet u 10Bet môžete použiť veľké množstvo platobných metód a svoje peniaze máte na vašom účte v priebehu niekoľkých minút. Všetky vklady sú bez poplatkov.

Ešte pripomíname, že ešte pred prvým výberom musí byť overená vaša identita. Pre overenie identity stačí emailom zaslať oskenované kópiu akéhokoľvek identifikačného preukazu a kópiu účtu za energie s vaším menom (môžete byť tiež vyzvaní zaslať scan platobnej karty).