1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav (pondelok 18:30)

vyber si: 20€ bonus anebo 50€ bonus
Bodku za ligovým jeseňou urobia v pondelkovej dohrávke 16. kolesá tímy Slovácka a Mladej Boleslavi. Obaja bojujú o lepšie umiestnenie pred zimnou pauzou. Zatiaľ čo domáci dychtia po hornej polovici tabuľky, to hostia po postupe na tretie miesto.

Slovácko sa v tabuľke aktuálne pohybuje na deviatom mieste a tomuto celku stačí len bod na to, aby prezimoval v prvej osmičke. Tréner domácich Miroslav Soukup bude v pondelok vsádzať na svojho útočníka Ondrejka, ktorému sa práve proti Mladej Boleslavi extra darí. V posledných piatich vzájomných dueloch strelil štyri góly. Prvé tohtoročné meranie síl dopadlo lepšie pre Boleslav, tá doma vyhrala 1:0. A futbalisti Slovácka túži po odplate. “V Boleslavi sme si dali v nastavení smolný vlastný gól. Verím, že to futbalový pánbíček vidí a bude sa nám to snažiť vrátiť doma,” verí Soukup. Ten bude chýbať obaja zranených Kuncla a Fujerika.

Mladá Boleslav sa vezie na víťaznej vlne, v štyroch z piatich posledných ligových zápasov bodovala naplno. To ju katapultovalo na štvrté miesto a teraz bojuje o pohárové priečky. V prípade pondelňajšej výhry sa vrátia Koubka zverenci na tretie miesto, z ktorého je v piatok zosadila majstrovské Plzeň “Chceme prezimovať na tretej priečke, takže náš úloha pre posledné tohtoročné majstrovské stretnutia je jasný. Ideme si pre víťazstvo,” vyhlásil mladoboleslavský kouč Miroslav Koubek, ktorý sa bude musieť zaobísť bez služieb štyroch hráčov. Kvôli kartám nenastúpi Šírl a kvôli zdravotným problémom sa na ihrisku tiež neobjaví Fabián, Neuwirth a Opiela.

tip: X
kurz: 3,25
Najlepši kurz :

zdroj: http://www.eurofotbal.cz